Par mums

Calendar icon
Darba laiki
P 09:00 - 18:00
O 09:00 - 18:00
T 09:00 - 18:00
C 09:00 - 18:00
P 09:00 - 16:00
S Slēgts
Sv Slēgts

Par klīniku

Klīnika ir dibināta 2001. gadā. Tās mērķis ir sniegt profesionālu un individuālu aprūpi jebkurai sievietei jebkurā vecumā. Klīnikā strādā pasaules līmeņa ārsti, kuri spēs palīdzēt jebkurā jautājumā. Mūsu speciālisti regulāri papildina savas zināšanas gan vietējos, gan ārzemju kongresos. Klīnika šo gadu laikā ir ļoti strauji attīstījusies, tajā ir pieejamas vismodernākās tehnoloģijas.

Sniedzam dažāda veida pakalpojumus, veicam ultrasonogrāfijas, t.sk. 3 / 4 D ultrasonogrāfijas, kā arī var nodot dažādas analīzes.

Pie mums Jūs varat atrast risinājumu dažādās sieviešu slimību problēmās. Garantējam vispusīgu un mūsdienīgu aprūpi grūtniecības laikā.

Mūsu klīnikā ir iespējams izmeklēt gan profilaktiski, gan sarežģītu slimību gadījumā. Jūs sagaidīs laipns personāls, kas ar siltu un personīgu attieksmi centīsies palīdzēt atrisināt Jūsu jautājumus ātri un nesāpīgi.

Augsti kvalificēti speciālisti Jūs uzklausīs un, nepieciešamības gadījumā, operatīvi sniegs palīdzību. Pie mums ir pieejamas mūsdienīgas tehnoloģijas un modernas ierīces.

Neauglības problēmas risinājums mūsu klīnikā tiek piedāvāts individuāli. Iepējamas mākslīgās apaugļošanas iespējas.

Laipni gaidam Jūs mūsu klīnikā!

phone icon